З ворожими безпілотниками відтепер боротиметься "Буковель"
Саме таку назву має сучасний вітчизняний комплекс, призначений для боротьби зі "шпигунами"
У Кам’янці-Подільському на базі 48-ї інженерної бригади під час зборів командного і керівного складу Головного управління оперативного забезпечення аналізували досвід радіоелектронної боротьби, інженерних підрозділів, топогеодезистів, способи ефективного застосування військ у протистоянні з ворогом на Сході України, передає Depo.Хмельницький.
За інформацією прес-офіцера АТО Андрія Агеєва, "Буковель-АD" та "Анклав-УТ" - нові комплекси перешкод безпілотним літальним апаратам, вироблені на підприємствах вітчизняної "оборонки". Їх нині тестують у районі АТО.
Майже півсотні старших офіцерів від інженерних військ, радіаційного, хімічного, біологічного захисту (РХБз), спеціалісти з радіоелектронної боротьби (РЕБ), топогеодезисти і метеорологи зібралися, аби проаналізувати, обговорити та виробити єдині форми та способи ефективного застосування своїх частин і підрозділів у протистоянні ворогу в районі АТО.
На іншому навчальному місці фахівці радіаційного, хімічного, біологічного захисту проводили аерозольне маскування димовими завісами посту РХБ-спостереження, маршруту руху автомобільної колони, позиційного району, застосовуючи уніфіковані димові шашки (УДШ). За зовнішніми ознаками вони нічим не відрізняються від звичайних протитанкових мін і можуть встановлюватися вручну, з вертольотів і міноукладниками.
За словами керівника зборів, начальника Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України генерал-майора Миколи Кравчука, ці збори стали головним підсумком діяльності військових частин і підрозділів оперативного забезпечення вітчизняного війська 2016 року та основою для їхнього ефективного бойового старту 2017 року.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький