UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Зі сміттєзвалища на Тернопільщині видобуватимуть газ-метан

На полігоні у Малашівцях встановлюють сміттєсортувальу лініїю

Зі сміттєзвалища на Тернопільщині видобу…

Сміттєсортувальна лініїя, яку встановлюють на сміттєзвалищі у селі Малашівці Зборівського району, має запрацювати уже до кінця цього року, повідомляє Depo.Тернопіль з посиланням на прес-сдужбу Тернопільської міської ради.

Тут проведено освітлення всієї території сміттєзвалища, влаштовано огородження, встановлено камери відеоспостереження та ваговий комплекс.

Полігон має стати повноцінним полігоном твердих побутових відходів. Тут вже споруджено ваговий комплекс з інформаційним стендом, де вказано, які види сміття можна завозити на територію та хто саме може заїжджати на полігон.

Коли транспорт заїжджає з сміттям, він спочатку потрапляє на вагову станцію, де автомобіль зважують, реєструють та проводять радіаційний контроль відходів. Далі вже сміття потрапляє на сам полігон, де з ним працюють бульдозери та перший у Тернополі каток-компактор.

Бульдозері та каток-компактор ущільює відходи та зменшує об’єм сміття, що в подальшому дозволить видобувати газ-метан.

"Ми використовуємо сміття для викачування газу та подальшого перетворення його у електроенергію. Уже найближчим часом тут буде облаштована необхідна біогазова установка", - пояснює керівник проєкту з управління полігонів ТОВ "ЕКО-ЛІДЕР Т" Олександр Волянський,  – "Окрім того, дегазація полігону також запобігатиме виникненню пожежі, адже газ на полігоні твердих побутових відходів є дуже небезпечним та може спричинити загоряння в будь-яку пору року".

Щоб зменшити об’єм твердих побутових відходів на полігоні щонайменше на 30% допоможе також і сміттєсортувальна лінія, що  працюватиме тут цілодобово та зможе приймати 120-150 тонн відходів щодня.

Нагадаємо, що в кінці минулого місяця на Тернопільщині знайшли гори львівського сміття.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"