UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

З початку року зарплатні борги на Хмельниччині зросли майже вдвічі

За минулий рік в області зменшили заборгованість по заробітній платі на 7,9 млн грн. Цьогоріч вже знову борги виросли

З початку року зарплатні борги на Хмельн…

Про це інформують в управлінні Держпраці області, передає Depo.Хмельницький.

За результатами діяльності місцевих та обласної тимчасових комісій, заслуховування керівників підприємств-боржників у 2019 році вдалось зменшити борги із заробітної плати на 7,9 млн грн.

Область станом на початок року із сумою боргу в 5,4 млн гривень посіла 4 місце серед регіонів України. Переважна сума боргу рахується за підприємствами-банкрутами 4,6 млн грн, або 85% від загального боргу по області.

На 1 лютого 2020 року в області заборгованість із заробітної плати збільшилася до 10,4 млн гривень і залишається на 17 підприємствах-боржниках:

– 13 підприємствах-банкрутах – 4,6 млн грн;

– 2 економічно активних підприємствах борг складає 5,2 млн грн;

– 2 економічно неактивних підприємствах – 602,3 тис. гривень.

За словами посадовців, збільшення заборгованості із заробітної плати відбулося у зв’язку із утворенням боргів, перед працівниками державних підприємств в сумі 5, 186 млн грн, зокрема:

– ДП "Нігинський кар’єр" (економічно активне, Кам’янець-Подільський район) борг станом на 01 лютого 2020 року складає 3843 тис. гривень;

– ДП "Науково-технічний комплекс "Завод точної механіки" (економічно активне, м. Кам’янець-Подільський), яке підпорядковано державному концерну "Укроборонпром", станом на 1 лютого 2020 року борг виник в сумі 1343 тис. гривень, а вже на 20 лютого заборгованість на підприємстві зменшилася до 698 тис. гривень.

Залишається також заборгованість перед працівниками приватного акціонерного товариства "Кам’янець-Подільськавтоагрегат" (підприємство-банкрут, м. Кам’янець-Подільський) борг утворився у грудні 2019 року та станом на 1 лютого 2020 року складає 992. тис гривень.

Крім того, щомісяця продовжує зростати заборгованість із заробітної плати перед працівниками Агропромислового закритого акціонерного товариства "Вікторія" (підприємство-банкрут, Старокостянтинівський район), борг виник у січні 2018 року в сумі 2,4 тис. грн і станом на 1 лютого 2020 року складає 63 тис. гривень.

Нагадаємо,  практично вдвічі збільшилися торік доходи жителів Хмельниччини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"