З початку року в бюджет Хмельниччини повернули майже 30 мільйонів

Левова частка цих грошей повернута в результаті попередження порушень земельного законодавства
Depo.
13 травня 2016 09:55
ФОТО: depo.ua
З початку року в бюджет Хмельниччини повернули майже 30 мільйонів
З початку року в бюджет Хмельниччини повернули майже 30 мільйонів

Впродовж чотирьох місяців поточного року за позовами прокурорів Хмельниччини в інтересах держави і громади стягнуто понад 28 мільйонів гривень, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили в прес-службі облпрокуратури, основна частина махінацій та "тіньових" оборудок на Хмельниччині здійснюється в сфері земельних відносин.

"За позовними вимогами прокурорів у сфері земельних відносин виконано рішення судів на суму понад 25 млн. гривень, ще на розгляді в судах перебуває півсотні позовів на суму 158 млн. гривень. Крім того, прокурорами попереджено незаконне надання та фактично повернуто з протиправного користування більше 1500 га земельних ділянок", - повідомили в прес-службі.

Поширення в області на були механізми штучного використання процедури створення фермерського господарства як пільгового порядку одержання громадянами або підприємствами в користування земель державної чи комунальної власності поза передбаченою законом обов’язковою процедурою – без проведення земельних торгів.

У цьому році до суді пред’явлено позови про скасування низки незаконних розпорядчих документів щодо надання таким "фермерам" загалом близько 3000 га земель по всій території області.

Мали також місце окремі факти самовільного видобування корисних копалин, безгосподарського використання земель сільськогосподарського призначення, за якими зареєстровано чотири кримінальні провадження.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та