UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

З початку року Хмельницька митниця оформила майже дві тисячі євросертифікатів

Подільські експортери для преференційної реалізації товарів на європейському ринку отримали 1,7 тисячі сертифікатів EUR.1

З початку року Хмельницька митниця оформ…

За перше півріччя 2019 року Хмельницькою митницею ДФС оформлено понад 1,7 тисячі сертифікатів EUR.1 підприємствам-експортерам для реалізації власної продукції у країнах Європейського Союзу, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ДФС.

Сьогодні до числа постійних отримувачів євро сертифікатів входить більше сотні підприємств Хмельниччини, які виробляють конкурентоспроможну вітчизняну продукції. Відповідно кількість виданих сертифікатів перевищила рівень минулого року.

З початку року за результатами митного моніторингу трійку основних партнерів подільського експорту очолюють Польща, Німеччина та Бельгія. До основних товарів, що найчастіше експортувались до цих країн, належали: санітарно-технічні вироби, механічні пристрої для обробки ґрунту, сплави алюмінію, меблі дерев'яні, деревне вугілля, прокат стальний. З продукції агропереробки - олія соняшникова, масло вершкове, шрот та олія соєві.

Також шість підприємств-виробників нашого краю протягом двох років є уповноваженими експортерами, що надає їм право преференційного продажу власних товарів у країнах Європейського Союзу. що дає ім. право самостійно декларувати походження товарів шляхом складання декларації інвойс під час експорту товарів до країн ЄС.

Зазначений статус мають ТОВ "Карат", ТОВ "Сансервіс", ТОВ "Сіріус Екстружен", ТОВ "УКР-ВОЛНАТ", ТДВ "Славутський цикорієсушильний завод" і ТОВ "Деражнянський молочний завод".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook