UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

З початку року аудитори Хмельниччини забезпечили відшкодування втрат на понад 17 млн грн

У Держаудитслужбі області повідомили про результати роботи за дев'ять місяців

З початку року аудитори Хмельниччини заб…

Аудитори Хмельниччини протягом січня - вересня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 17,7 млн грн, передає Depo.Хмельницький.

Про це повідомляє пресслужба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області.

За результатами ревізій  проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області впродовж дев’яти місяців  поточного року виявлено втрат  матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму понад 34,1 млн грн. Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму понад 17,7 млн грн, у тому числі виявлених втрат матеріальних та фінансових ресурсів проведеними контрольними заходами в попередніх роках.

Зокрема, порушники фінансової дисципліни повернули до бюджетів усіх рівнів понад 2,2 млн грн.

Проведеними державними фінансовими аудитами встановлено, що неефективні управлінські дії і ризикові операції призвели до упущених вигод (неотриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму понад 30,5  млн грн, також виявлено порушень законодавства, що призвели до втрат на суму 0,2 млн грн. За їх результатами надано 57 пропозицій. Об’єктами контролю виконано 79 пропозицій за результатами  аудитів, проведених в поточному  та минулих роках.

До установ та організацій, у яких виявлено порушення, застосовано  26 фінансових санкцій у вигляді  зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано 9 інформацій про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму 10,9 млн гривень.

За порушення законодавства 22 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Матеріали 29 контрольних заходів передано правоохоронним органам, розпочато 4 досудових розслідування а також  вручено 1 повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

 


 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook