ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

З початку липня повною мірою запрацює система електронного адміністрування ПДВ

Завершується тестовий формат електронного адміністрування
Depo.
25 червня 2015 10:47
ФОТО: depo.ua
З початку липня повною мірою запрацює система електронного адміністрування ПДВ
З початку липня повною мірою запрацює система електронного адміністрування ПДВ

На постійній основі система електронного адміністрування ПДВ запрацює з 1 липня 2015 року, повідомляє Хмельницький.depo.ua з посиланням на прес-службу ДФІ в Хмельницькій області.


До кінця червня система електронного адміністрування ПДВ працювала у тестовому режимі. Платники податку самостійно зараховували на електронні рахунки кошти з власних поточних рахунків, у сумах, необхідних для сплати до бюджету узгоджених податкових зобов’язань з цього податку, задекларованих ними в податковій звітності з ПДВ. 


Відтепер для реєстрації податкових накладних у ЄРПН платник податку повинен мати достатню суму податкового кредиту, підтверджену "вхіднимиподатковими накладними, сплатою ПДВ при імпорті товарів та (за недостатності таких сум) коштами на його рахунку у системі електронного адміністрування ПДВ.

З 1 липня 2015 року на рахунки в системі електронного адміністрування ПДВ платники податку зараховують кошти у сумах, необхідних для збільшення розміру суми, що надає право для реєстрації в ЄРПН податкових накладних/розрахунків коригування.

Поповнення електронного рахунка платника ПДВ за рахунок інших джерел, наприклад, з поточних рахунків інших осіб, не передбачено.

Більше новин про життя регіону читайте на Хмельницький.depo.ua