З настанням тепла на Хмельниччині почастішали перевірки газівників. Не відстають від них і шахраї

Співробітники повинні обов’язково пред’являти службові посвідчення з печаткою, а послуги з ремонту чи встановлення будь-якого газового обладнання газівники проводять виключно після банківської проплати та наявності квитанції у споживача

"Хмельницькгаз" застерігає краян, що під видом газівників можуть орудувати шахраї, пише Depo.Хмельницький.

З настанням тепла на Хмельниччині збільшилася інтенсивність проведення  ПАТ "Хмельницькгаз" технічних робіт по підготовці газорозподільної системи до опалювального періоду 2019-2020 років. Це і обслуговування внутрішньобудинкових систем, газових приладів та встановлення згідно Інвестиційної програми газорозподільної компаніїх лічильників газу. Наразі усі роботи газівники проводять відповідно до планів-графіків, які погодженні з місцевими управліннями житлово- комунального господарства та розміщуються на офіційному сайті компанії або у місцевих друкованих виданнях, а також оголошеннями на під’їздах тощо.

Як уточняють в прес-службі підприємства, "Хмельницькгаз" постійно інформує своїх споживачів про дату, час та місце проведення технічних робіт, адже споживач має заздалегідь підготувати  об’єкт та спланувати організацію свого побуту в разі необхідності припинення доставки газу.

"На жаль, інколи клієнти, особливо поважного віку, не вимагають посвідчення особи, яке має бути з підписом керівника та печаткою компанії, а також не завжди поінформовані щодо вимог проведення газових робіт, тому стають жертвами недобросовісних співгромадян, - каже головний інженер газорозподільної компанії Олександр Лоб. - "Хмельницькгаз" надає послуги з ремонту чи встановлення будь-якого газового обладнання виключно після банківської проплати та наявності квитанції у споживача. Адже працівники не уповноважені та не мають права отримувати за послуги готівку. Водночас, співробітники повинні обов’язково пред’являти службові посвідчення з печаткою."

Мета шахраїв - проникнення у домоволодіння подолян, що часто призводить до непередбачуваних наслідків та матеріальних збитків. Адже попередньо вони представляються працівниками сервісних служб і видурюють гроші, обіцяють дешево та зі знижками зробити роботу, після чого миттєво зникають.

Газівники просять подолян бути обережними та пильними, обов’язково вимагати у представників газового господарства пред’явити службове посвідчення (посвідчення працівників ПАТ "Хмельницькгаз" пронумеровані, завірені печаткою товариства та з підписом керівника, містять логотип компанії та фото працівника). 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький