З малого: Хмельницький аеропорт має допуск до експлуатації злітно-посадкового майданчика
Наступним кроком буде виконання заходів для підготовки підприємства до сертифікації на обслуговування великих літаків на території хмельницького летовища
- Хмельницький
-
17 березня 2020 17:23
Аеропорт Хмельницький отримав посвідчення про допуск до експлуатації злітно-посадкового майданчика для малих повітряних суден, передає Depo.Хмельницький за інформацією пресслужби облради.
Два місяці на летовищі КП "Аеропорт Хмельницький" працювала комісія Державної авіаційної служби України, яка інспектувала злітно-посадковий майданчик. Це є одним із заходів прийнятої обласною радою у 2017 році Програми відновлення та розвитку комунального підприємства на 2018-2019, у рамках якої здійснюється комплекс робіт з відновлення та реконструкції аеродрому.
Працівники КП оперативно усунули зауваження та недоліки, які були висловлені під час інспектування членами комісії Державної авіаційної служби України. За результатами й отримали посвідчення про допуск до експлуатації злітно-посадкового майданчика для малих повітряних суден.
Наступним кроком буде виконання заходів для підготовки підприємства до сертифікації на обслуговування великих літаків на території хмельницького летовища.
За словами директора КП "Аеропорт Хмельницький" Валерія Сороки, отримання сертифікації злітно-посадкового майданчика для малих повітряних суден дасть можливість розпочати діяльність щодо створення школи пілотів з метою створення умов мешканцям області для використання авіаційних можливостей.

Нагадаємо, наприкінці 2019 року КП "Аеропорт Хмельницький" уклало договір з ТОВ "Інститут Укрдорпроект" на розробку проєктно-кошторисної документації для реконструкції аеродромного комплексу з продовженням штучної злітно-посадкової смуги на 500 метрів. А влітку 2018 року підприємство підписало першу угоду щодо прийняття малої авіації.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:56В Хмельницькому п'яний водій збив двох дітей на "зебрі"
- 11:33 З листопада в Україні запроваджується ID-картка військовослужбовця: що треба знати
- 21:45Ексочільниця МСЕК з Хмельниччини, чиє збагачення стало резонансною справою, отримала часткову свободу пересування
- 18:15 Зеленський погодив подальшу мобілізацію на воєнний стан до лютого
- 12:5714 років за ґратами проведе житель Хмельниччини, який системно ґвалтував двох своїх доньок
- 10:36Судитимуть священника з Хмельниччини, що до смерті забив чоловіка на території монастиря
- 08:44На Хмельниччині вночі працювала ППО. В області введено графіки погодинних відключень
- 12:54На Хмельниччині засудили жінку, що на замовлення РФ підпалила міськраду
- 11:20В Укргідрометцентрі спрогнозували, якою буде погода в Україні у листопаді
- 08:49Пошуково-рятувальна операція на місці вибуху в Хмельницькому завершена, - ДСНС
- 06:51 У Хмельницькому під завалами знайшли тіла двох людей
- 20:14У Хмельницькому під завалами багатоповерхівки все ще шукають жінку (ФОТО) ФОТО
- 17:23 У Хмельницькому обвалилася багатоповерхівка: підозрюють вибух газу Відео
- 12:5829 жовтня Хмельницький буде відключено від водопостачання
- 10:44 Зеленський про старт опалювального сезону: тепло українцям дадуть вже сьогодні
- 08:49В Хмельницькому викрили мережу нелегальних АЗС
- 17:44У "Бакота Хаб" відбулася мистецька резиденція про пам’ять і історію затопленої Бакоти ФОТО
- 13:27Комунальники одного з міст Хмельниччини привласнили мільйон під час проєктування парку відпочинку ФОТО
- 15:27День холостяка – час оновити смартфон Актуально
Сектор

