UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

З малого: Хмельницький аеропорт має допуск до експлуатації злітно-посадкового майданчика

Наступним кроком буде виконання заходів для підготовки підприємства до сертифікації на обслуговування великих літаків на території хмельницького летовища

З малого: Хмельницький аеропорт має допу…

Аеропорт Хмельницький отримав посвідчення про допуск до експлуатації злітно-посадкового майданчика для малих повітряних суден, передає Depo.Хмельницький за інформацією пресслужби облради.

Два місяці на летовищі КП "Аеропорт Хмельницький" працювала комісія Державної авіаційної служби України, яка інспектувала злітно-посадковий майданчик. Це є одним із заходів прийнятої обласною радою у 2017 році Програми відновлення та розвитку комунального підприємства на 2018-2019, у рамках якої здійснюється комплекс робіт з відновлення та реконструкції аеродрому.

Працівники КП оперативно усунули зауваження та недоліки, які були висловлені під час інспектування членами комісії Державної авіаційної служби України. За результатами й отримали посвідчення про допуск до експлуатації злітно-посадкового майданчика для малих повітряних суден.

Наступним кроком буде виконання заходів для підготовки підприємства до сертифікації на обслуговування великих літаків на території хмельницького летовища.

За словами директора КП "Аеропорт Хмельницький" Валерія Сороки, отримання сертифікації злітно-посадкового майданчика для малих повітряних суден дасть можливість розпочати діяльність щодо створення школи пілотів з метою створення умов мешканцям області для використання авіаційних можливостей.

Нагадаємо, наприкінці 2019 року КП "Аеропорт Хмельницький" уклало договір з ТОВ "Інститут Укрдорпроект" на розробку проєктно-кошторисної документації для реконструкції аеродромного комплексу з продовженням штучної злітно-посадкової смуги на 500 метрів. А влітку 2018 року підприємство підписало першу угоду щодо прийняття малої авіації.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"