З Хмельницького СІЗО "втекли" в'язні

На базі держустанови "Хмельницький слідчий ізолятор" відбулися спеціальні навчання з особовим складом

Днями у державній установі "Хмельницький слідчий ізолятор" організовано спеціальне навчання з особовим складом установи по відпрацюванню та злагодженню дій при виникненні надзвичайних ситуацій, передає Dеpo.Хмельницький.

За легендою навчання, до чергової частини установи надійшло повідомлення про вчинення ув'язненим умовної втечі з-під варти. В зв'язку із цим оголошено збір особового складу із подальшим виконанням навчально-тренувальних завдань. Також в рамках проведених заходів керівництво установи провело стройовий огляд персоналу із перевіркою вмісту та укомплектованості тривожних валіз.

"В подальшому силами особового складу слідчого ізолятору проведено плановий загальний обшук, під час якого було виявлено та вилучено велику кількість заборонених для зберігання увязненими які утримуються в установі предметів та речовин. З метою встановлення каналів потрапляння до охороняємої зони заборонених предметів та притягнення увязнених до дисциплінарної відповідальності співробітниками установи за кожним фактом вилучення заборонених предметів будуть проведені службові розслідування, - додають у прес-службі держустанови.

Нагадаємо, на територію СІЗО днями перекинули велику партію наркотиків.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький