ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Яценюк перевірив, як у Хмельницькому навчають фахівців з обслуговування електронних реєстрів

6 серпня у рамках робочої поїздки до Хмельницького Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк побував у Хмельницькій філії ДП "Національні інформаційні системи"
Depo.
6 серпня 2015 13:05
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Хмельницький, Прем'єр разом з міністром юстиції Павлом Петренком ознайомився із роботою Хмельницької філії ДП "Національні інформаційні системи", де відбувається навчання із роботи з системами Єдиних та Державних реєстрів та іншими електронними базами даних.

Глава Уряду підкреслив, що робота Хмельницької філії ДП "Національні інформаційні системи" "дуже складна, але дуже правильна": "Ми зараз навчаємо нотаріусів, помічників нотаріусів, і найбільш важливе - представників органів місцевого самоврядування, щоби в кожному селі була людина, до якої прийде громадянин і попросить будь-яку довідку".

Очільник уряду наголосив, що зараз проводиться також відповідне навчання працівників органів Державної фіскальної служби та органів місцевого самоврядування, "аби реєстратор безпосередньо працював з людиною і не вимагав від неї ніяких додаткових документів": "Раніше треба було прийти в ДФС з витягом із якогось реєстру. Зараз цього не треба буде робити, і не потрібно буде платити гроші. Якщо  іскальної служби є якісь запитання по даних із реєстру, служба самостійно заходить в цей реєстр і отримує необхідну інформацію".

При цьому, наголосив Арсеній Яценюк, доступ до реєстру буде максимально здешевленим або безкоштовним, якщо дані отримуються органом державної влади.

Лише в Хмельницькій області пройдуть навчання 120 представників органів місцевого самоврядування.

Арсеній Яценюк наголосив, що такі кроки з децентралізації додатково дадуть у бюджет тільки для Хмельницької області 70 млн. грн.

До слова, Хмельницька філія державного підприємства "Національні інформаційні системи" почала роботу в липні цього року. Планується, що тут пройдуть навчання 120 працівників центрів надання безоплатної правової допомоги, 150 працівників відділів ДВС територіальних управлінь юстиції, близько ста співробітників сільських та селищних рад Хмельницької області, працівники судів, прокуратури, фіскальної служби.

Більше про новації у сфері електронного документування читайте на khm.depo.ua