Яскраво-барвистий початок студентського року обіцяє бути в Кам'янці

Тут палітрою барв заграє "Студентська республіка"
Depo.
26 серпня 2016 18:30
ФОТО: depo.ua
Яскраво-барвистий початок студентського року обіцяє бути в Кам
Яскраво-барвистий початок студентського року обіцяє бути в Кам'янці

Початок навчального року у Кам’янці-Подільському всім студентам міста в буквальному розумінні обіцяє запам’ятатися як яскраво-насичена відтінками та музикою подія, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт мерії.

1-4 вересня вулички міста заполонить студентська молодь і порине в молодіжне свято "Студентська республіка" на площі Польський ринок.

Першого вересня біля головної площі Старого міста вперше відбудеться студентський флеш-моб із застосуванням фарб холі "Розфарбуймо світ!". Ці фарби останнім часом стали надзвичайно популярними при проведенні ігор, святкувань днів народжень та інших розваг.

Другого вересня – студентський фестиваль фарб холі "Поринь у барви", де молодь завдяки яскравій палітрі кольорів представить свій навчальний заклад.

Долучитися до "розфарбовування" своєї зовнішності можна буде з 14.00 до 16.00. До слова, фарби холі - абсолютно не шкідливі: натуральні, без консервантів, без запаху і смаку та легко змиваються.

Крім того, упродовж всіх чотирьох днів фестивалю біля Ратуші працюватиме «Студентська "Республіка". Тут, з 16.00 і до вечора, безкоштовно даватимуть концерти популярні молодіжні музичні гурти, відбуватимуться розіграші білетів на "Республіку".

Яскравий настрій та море позитиву гарантовано разом із виступами ді-джеїв, конкурсами та розвагами.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та