Японська методика проти ліні, або Принцип однієї хвилини

Існує японська методика кайдзен, в яку закладено так званий принцип однієї хвилини
Depo.
8 липня 2016 17:36
ФОТО: depo.ua
Японська методика проти ліні, або Принцип однієї хвилини
Японська методика проти ліні, або Принцип однієї хвилини

Кожен з нас періодично ставить собі якісь цілі і не досягає їх, переносить на наступний місяць, на кілька місяців, на рік, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на timesnet.ru.

Ми завзято починаємо виконувати задумане, але, прозаймався, наприклад, 3 рази на тиждень в тренажерному залі по кілька годин, кидаємо заняття на довгий час. Чому так відбувається? Тому що навантаження велике, тому що набридає, а звичка ще не вироблена.

Суть методики кайдзен полягає в тому, що людина займається певною справою рівно одну хвилину, але день у день і в один і той же час. Одна хвилина часу — це зовсім мало, а значить, легко здійснимо для будь-якої людини. Лінь не встане на вашому шляху. Ті ж самі дії, які ви не хотіли виконувати протягом півгодини, придумуючи відмовки чи виправдання, ви з легкістю виконайте за хвилину.

Пострибати на скакалці, покачати прес, зробити гімнастику для очей, позайматися йогою, почитати книжку іноземною мовою — коли час обмежений 1 хвилиною, заняття не здаються вам важко здійсненними, а навпаки, приносять радість і задоволення. А роблячи маленькі кроки, ви вдосконалюєтеся і досягаєте великих результатів.

Так ви перемагаєте невпевненість у своїх силах, звільняєтесь від почуття провини і безпорадності, відчуваєте успіх і перемогу. Надихаючись почуттям успіху, ви поступово збільшуєте хвилинні заняття на п'ятихвилинні і так далі. Потім непомітно підійдете і до півгодинним занять. Прогрес очевидний!

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький