UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Які вулиці Хмельницького цьогоріч дочекалися ремонту

На поточний ремонт вулично-дорожньої мережі міста планують витратити в мерії більше 56 млн грн

Які вулиці Хмельницького цьогоріч дочека…

Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради оголосило три тендера очікуваною вартістю 56,2 млн грн з проведення поточного ремонту вулично-дорожньої мережі міста у 2019 році, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на НГП.

Загалом, у 2019 році на утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури в міському бюджеті передбачено 142,24 млн грн, що на 1,11 млн грн більше, ніж в 2018 році.

Цьогоріч поточний ремонт (суцільне улаштування покриття з асфальтобетонної суміші асфальтоукладальником) стосуватиметься вулиць Вайсера (ділянка від вул. Соборної до вул. Грушевського), Бандери (від вул. Зарічанської до вул. Озерної), Подільської (від вул. Соборної до вул. Кам'янецької), Трудової (від вул. Заводської до вул. Прибузької), Шевченка (від. вул. Старокостянтинівського шосе до вул. Горького), Старокостянтинівського шосе (від вул. Зарічанської до вул. Прибузької), проспекту Миру (від вул. Бандери до проспекту Миру, 41).

Крім цього, запланований дорожний ремонт вулиць Вокзальна, Глушенкова, Залізняка, Зарічанської, Західно-Окружної, Кам'янецької, Будівальників, Красовського, Купріна, Курчатова, Львівське шосе, Озерної, Прибузької, Толстого, Чорновола, Шевченка.

Усі роботи мають бути завершені до 30 жовтня цього року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook