UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Як за добу дівчину перетворити на дружину знають військовослужбовці в Хмельницькому

За неповних три роки існування проекту "Шлюб за добу" побралися близько сотні армійців

Як за добу дівчину перетворити на дружин…

За неповних три роки у Хмельницькому проєктом "Шлюб за добу" скористалися близько сотні військовослужбовців, повідомив Depo.Хмельницький офіцер АрміяInform Андрій Агєєв.

"Близько сотні від усіх наших наречених ‒ військовослужбовці Хмельницького та інших регіонів України. Причин для укладання шлюбу за 24 години є багато. Від банального не бажання чекати в черзі, до необхідності, викликаною обставинами військової служби, як то, приміром, відрядження на Схід", ‒ каже Наталя, яка працює в команді організаторів проєкту.

Від січня 2019 року для пар, у яких він або вона мають статус учасника бойових дій, "Шлюб за добу" у Хмельницькому зробили пільговим. Їх звільнили від сплати за послуги ДРАЦС (державна реєстрація актів сімейного стану), а це ‒ майже 60% від загальної вартості послуги.

Артем ‒ капітан, учасник бойових дій. Проходить військову службу в одній з військових частин обласного центру. Його нарачену звати Людмила. Зустрічаються вже більше двох років. На пропозицію поспілкуватися ‒ пристали. А от зафіксувати це на фото,  делікатно дозволили лише: "зі спини". 

"За два тижні, я знову їду на Схід. Хочу, аби мене вдома чекала не моя дівчина, як раніше, а моя дружина. Тому напередодні Водохреща зробив Людмилі пропозицію. Вона погодилась. Ми разом вирішили зробити це без офіціозу, зайвих приготувань, навколовесільних клопотів-переживань, черг, а головне – швидко. Вчора ми зателефонували до "Шлюб за добу", швиденько принесли усі необхідні документи, написали заяви і – вуаля. Не мине і 24 години, як ми станемо сім’єю", ‒ обіймаючи свою наречену, раз-по-раз зазираючи у її щасливі очі, сам не приховуючи радощів, проговорив Артем.

Загалом за час дії проєкту в Хмельницькому "швидкий шлюб" взяли більше 1200 пар наречених, які з різних причин за 24 години воліли узаконити свої стосунки.

Нагадаємо, організатором проекту визначено Хмельницьку дитячу школу мистецтв, яка сьогодні пропонує проведення шлюбної церемонії у п'ятьох локаціях, а саме: міській раді, дитячій школі мистецтв та її внутрішньому дворику, виставковій залі Дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, музеї-студії фотомистецтва. Крім того, можна замовити шлюб у різних стилях і на будь-який смак.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme