Як у Хмельницькому копи і активісти "День відповідального водія" провели

Хмельницькі поліцейські та члени громадської організації "ХАЛК" (Хмельницький автолюбительський клуб) об‘єднали свої зусилля для пропаганди дотримання правил дорожнього руху 

Автолюбителі, патрульні поліцейські та працівники Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області провели масштабний захід під назвою "День відповідального водія", передає Depo.Хмельницький з посиланням на СК ГУНП.

Долучитися до акції мали можливість усі бажаючі містяни. Також було багато учасників, які спеціально приїхали на захід з інших міст.

Відвідувачі мали можливість подивитися на автотранспорт, який сьогодні використовують у своїй роботі поліцейські, випробувати під час їзди на спеціальному майданчику так звані "п‘яні окуляри", які імітують відчуття людини за кермом у стані алкогольного сп‘яніння. 

Родзинкою заходу став показ декількох колекцій дитячого та підліткового одягу, який оздоблений світловідбиваючими елементами.  

Поліцейські та учасники автоклубу ділилися з відвідувачами своїми враженнями щодо того, чому на автодорогах важлива взаємоповага усіх учасників руху один до одного.

Нагадаємо, у Хмельницькому збили людину.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький