Як у Хмельницькому дитячі мрії збуваються

Семирічний Артем Вовк мріє стати поліцейським, тож копи присвятили йому день і допустили малюка "за лаштунки" професії

Хлопчик вже давно мріє стати правоохоронцем і має в поліції Хмельниччини своїх улюбленців, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією СК ГУНП області.

Семирічного Артема запросили до Головного управління Нацполіції, де головний поліцейський області Василь Віконський особисто провів хлопчику екскурсію та презентував пам’ятні та корисні подарунки.

Дідусь Артема був правоохоронцем. На жаль, чоловік помер доволі молодим і не дочекався народження такого славного внука. Але гени, очевидно, взяли своє. Тож приблизно з 4-річного віку Артем всім говорить і наполягає на тому, що коли виросте, обов’язково стане поліцейським.

Відколи у Хмельницькому почали проводити Місто Професій, хлопчик не пропустив жодного заходу — залюбки "випробовував на міцність" поліцейську броню та автомобілі. Його улюбленцем став молодий поліцейський Віталій Наглій (Vitalii Nahlii), на якого тепер Артем рівняється.

Дізнавшись про таке щире захоплення хлопчика професією поліцейського, начальник Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області Василь Віконський запросив Артема у гості. Головний поліцейський особисто провів йому екскурсію управлінням та подарував пам’ятні та корисні подарунки. Крім того, школяра прийняли до лав молодіжного об’єднання "ХОМА", члени якого активно допомагають поліцейським. Тож Артем уже зробив перший крок до своєї мрії.

"Ти маєш плекати в собі три важливі риси, — звертаючись до хлопчика, наголосив Василь Віконський. — Розум твій має бути, як у мудреця. Тіло — як у богатиря. А всередині — дух бійця. Бо якщо слабкий дух, то і сила не допоможе. Вір у свою мрію та впевнено йди до мети."

Артем був у захваті від почутого та побаченого. Дуже йому сподобався музей органів внутрішніх справ Хмельниччини. Тож школяр ще більше утвердився у своїй мрії стати поліцейським. А мати хлопчика на знак вдячності за незабутній день пригостила поліцейських неймовірно смачним тортом.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook