Як у Хмельницькому під спів 25 хорів підіймали Державний Прапор

Родзинкою відзначення Дня Державного Пропора в Хмельницькому стало виконання Гімну України одночасно 25 хоровими ветеранськими колективами
Depo.
23 серпня 2016 10:59
ФОТО: depo.ua
Як у Хмельницькому під спів 25 хорів підіймали Державний Прапор
Як у Хмельницькому під спів 25 хорів підіймали Державний Прапор

У Хмельницькому урочисто відзначили День Державного Прапора України, передає Depo.Хмельницький.

Цьогоріч церемонія підняття прапора була незвичайною. Вперше в Хмельницькому Державний Прапор підіймали під Гімн України, який виконали одночасно 700 учасників 25 хорових колективів.

Як у Хмельницькому під спів 25 хорів підіймали Державний Прапор - фото 1

Дійство було дійсно вражаючим. Гімн України у виконанні кількох сотень голосів звучав невимовно урочисто й проникливо. Особливого "присмаку" українському славню надало те, що виконали його ветерани, які пройшли війну і не на словах знають ціну "і слави, і волі".

Як у Хмельницькому під спів 25 хорів підіймали Державний Прапор - фото 2

Ніхто з присутніх на церемонії не залишився байдужим, на очах хмельничан бриніли сльози. У мить виконання Гімну й підняття Державного стягу кожен згадував борців на незалежну Україну, котрі полягли в боях на Сході нашої держави, захищаючи територіальну цілісність.

Ініціатор такого масового виконання українського славню подільський композитор, художній керівник народного ансамблю музики і пісні "Ретро" Хмельницького культурно-мистецького центру "Ветеран" Михайло Люшя каже, що втілити в життя такий масштабний захід було не так уже й важко. Разом з організаторами -  обласним управлінням культури і релігій - доклали усіх зусиль, аби Гімн незалежної української держави прогримів над Хмельницьким силою семи сотень голосів.

Як у Хмельницькому під спів 25 хорів підіймали Державний Прапор - фото 3

Участь у дійстві взяли ветеранські колективи з усіх куточків Хмельниччини. Як розповів Михайло Люшня, середній вік учасників хорів становить 65 років, втім, є і справжні старожили, яким уже по 90. Співають як чоловіки, так і жінки.

Як у Хмельницькому під спів 25 хорів підіймали Державний Прапор - фото 4

Святкування Дня Державного Прапора згодом перемістилося до обласної філармонії, де розпочався VIII щорічний обласний фестиваль хорів ветеранів війни та праці.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та