UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Як тернопільські гармаші-розвідники свою вправність показували

Команда взводу РХБЗ Тернопільських артилеристів виборола 3-тє місце у змаганнях кращого відділення Об'єднаних сил з радіаційної, хімічної та біологічної розвідки

Як тернопільські гармаші-розвідники свою…

Команда взводу РХБЗ Тернопільських артилеристів виборола 3-тє місце у змаганнях кращого відділення Об'єднаних сил з радіаційної, хімічної та біологічної розвідки, про це інформує прес-офіцер 44 артбригади Юрій Кульпа, передає Depo.Тернопіль.

Учасники виконували вправи зі спеціальної, тактико - спеціальної та загальновійськової підготовки. Боротьба за першість складалися з перевірки повітря на вміст отруйних речовин, готовності до роботи приладів радіаційної, хімічної неспецифічної біологічної розвідки.

Військовослужбовці здійснювали розвідку маршруту подальшого руху, вирушали до місця де розгортали пост РХБ радіаційного, хімічного та біологічного спостереження. Також вони бігли більше кілометра у спорядженні, вели стрільбу по мішенях з вогневих позицій, проходили у засобах індивідуального захисту заражену ділянку місцевості, а по завершенні надавали допомогу пораненому.

Зрештою, завдяки вмінням і вправності, заслужено вибороли "бронзу".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook