Як стати рятувальником розповіли старокостянтинівським дітлахам

До старокостянтинівських рятувальників завітали учні сільських шкіл із сіл Немиренці та Підгірне
Як стати рятувальником розповіли старокостянтинівським дітлахам
Як стати рятувальником розповіли старокостянтинівським дітлахам

Про нелегкі будні рятувальників, про надзвичайні події, які їм доводиться ліквідовувати, часом, і з ризиком для власного життя та здоров'я дізналась сьогодні малеча, повідомляє Depo.Хмельницький.

Дітлахам продемонстрували пожежний автомобіль, аварійно-рятувальне обладнання та засоби захисту. Діти із зацікавленням слухали розповіді, роздивлялися техніку та спорядження, за допомогою яких рятують людей.

Як стати рятувальником розповіли старокостянтинівським дітлахам - фото 1

 Також маленькі гості мали змогу відчути себе справжніми вогнеборцями, примірявши бойове спорядження рятувальників. Це викликало у них неабияке захоплення.

"Надзвичайники нагадали учням правила поведінки і дії під час виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій. Не забули бійці нагадати і про небезпечні знахідки, які ось вже понад сім десятків років продовжують виявляти на території нашого краю, і які продовжують нести неабияку загрозу", - йдеться у повідомленні рятувальників Хмельниччини.

А щоб усе почуте діти краще засвоїли і не забували, - рятувальники роздали своїм гостям тематичні пам'ятки та закликали завжди дотримуватися правил безпеки.

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та