Як стати рятувальником розповіли старокостянтинівським дітлахам

До старокостянтинівських рятувальників завітали учні сільських шкіл із сіл Немиренці та Підгірне
Depo.
4 листопада 2016 19:06
ФОТО: depo.ua
Як стати рятувальником розповіли старокостянтинівським дітлахам
Як стати рятувальником розповіли старокостянтинівським дітлахам

Про нелегкі будні рятувальників, про надзвичайні події, які їм доводиться ліквідовувати, часом, і з ризиком для власного життя та здоров'я дізналась сьогодні малеча, повідомляє Depo.Хмельницький.

Дітлахам продемонстрували пожежний автомобіль, аварійно-рятувальне обладнання та засоби захисту. Діти із зацікавленням слухали розповіді, роздивлялися техніку та спорядження, за допомогою яких рятують людей.

Як стати рятувальником розповіли старокостянтинівським дітлахам - фото 1

 Також маленькі гості мали змогу відчути себе справжніми вогнеборцями, примірявши бойове спорядження рятувальників. Це викликало у них неабияке захоплення.

"Надзвичайники нагадали учням правила поведінки і дії під час виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій. Не забули бійці нагадати і про небезпечні знахідки, які ось вже понад сім десятків років продовжують виявляти на території нашого краю, і які продовжують нести неабияку загрозу", - йдеться у повідомленні рятувальників Хмельниччини.

А щоб усе почуте діти краще засвоїли і не забували, - рятувальники роздали своїм гостям тематичні пам'ятки та закликали завжди дотримуватися правил безпеки.

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та