Як "Рух до перемоги" майбутніх прикордоників на полігоні розважали (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Творча сотня побувала з волонтерським концертом на полігоні, де проходять вишкіл курсанти НАДПСУ набору 2018 року

Творча сотня "Рух до перемоги", на запрошення командування Національної академії Державної прикордонної служби України ім.Богдана Хмельницького, побувала з волонтерським концертом на полігоні, де проходять вишкіл курсанти набору 2018 року, передає Depo.Хмельницький.

Як йдеться на ФБ-сторінці Оксани Радушинської, хлопці і дівчата, котрі вирішили обрати своїм професійним шляхом захист кордонів України, відбули перший тиждень табірного збору. Чи не найважчий тиджень - бо ж після розміреного і доволі вільного життя під опікою рідних осель, вони опинилися в реаліях армійських буднів.

"Утім, ті 370 курсантів, з якими ми творчо спілкувалися, не виглядали ні втомленими, ні засмученими, ні розчарованими в результаті тижневої муштри. Більше того - енергія била з них ключем, - ділиться враженнями волонтерка. - Жоден музичний номер від наших артистів не залишився без імпровізованої підтанцьовки юнаків і дівчат в одностроях. Ото був справжній взаємообмін енергією між артистами і глядачами."

Грали-співали для майбутніх прикордонників постійні волонтери Творчої сотні: Заслужена артистка України, солістка хмельницької обласної філармонії Майя Онищук, солістка хмельницької обласної філармонії Олена Мишляковська-Урбанович, котра цього дня святкувала свій День народження, викладач хмельницького музичного коледжу ім.В.Заремби Ігор Грінькевич, випускниця прикордонної академії, старший солдат ЗСУ Катя Колодинська, чудова співачка Кира Нанба та сама Оксана Радушинська. Вперше долучилася до волонтерського кола чарівна виконавиця, працівниця ОНМЦКМ Аліна Цветікова.

Нагадаємо, на початку серпня для новачків курсантів НАДПСУ розпочалась практично-військова підготовка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький