UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Як на військовому аеродромі Хмельниччини "диверсантів" ловили (ФОТО, ВІДЕО)

Старокостянтинів - один з наймілітарізованіших райцентрів в Україні, саме він і став локацією для проведення антитерористичних навчань

Як на військовому аеродромі Хмельниччини…

У Старокостянтинові та на його околицях завершилися антитерористичні навчання за участі представників НАТО "Арбалет - Старокостянтинів".

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Хмельницькій області у межах міжнародних авіаційних навчань "Чисте небо - 2018" провела антитерористичні навчання на одному із військових об'єктів регіону.

У міжнародних тренуваннях на військовому аеродромі міста Старокостянтинів взяли участь регіональні підрозділи Служби безпеки, Національної гвардії, Нацполіції, Збройних Сил України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, а також представники країн-членів НАТО.

Іноземні партнери, як спостерігачі, також були залучені до проведення антитерористичних тактико-спеціальних навчань, що мали на меті підвищення рівня міжвідомчої взаємодії з протидії терористичним загрозам та стали завершальним етапом міжнародних тренувань.

Старокостянтинів - один з наймілітарізованіших райцентрів в Україні, саме він і став локацією для проведення антитерористичних навчань на військовому аеродромі.

Тут розташовані військові частини, бази, склади та інші та інші об'єкти, так званної, критичної інфраструктури. Військовий аеродром, де базується 7 бригада тактичної авіації і де проходили міжнаціональні навчання НАТО, став епіцентром й навчань силовиків.

Для запобігання можливим диверсійним чи титерористичним загрозам, тут і провели навчання. А відпрацювання з умовною назвою - "Арбалет - Старокостянтинів" стали завершальним етапом міжнародних тренувань.

Під час цього етапу силовики провели комплекс заходів щодо нейтралізації і знешкодження умовної диверсійно-розвідувальної групи у складі 7 осіб, яка за легендою навчань планувала здійснити серію терактів у місті і на військовому аеродромі з використанням безпілотних літальних апаратів. У "диверсантів" - транспорт, радіостанція та вибухівка. Вони встигають здійснити підрив на хімічному заводі. Місцеві надзвичайники та рятувальні служби міста евакуюють людей та гасять пожежу. Нацгвардійці блокують дороги, а поліцейські працюють з орієнтуванням - проводять пошуково-фільтраційні заходи. Чотирьох зловмисників затримують.

А над аеродоромом уже літає чужий дрон, його швидко нейтралізують. Блокуючи сектори пошуку, силовики затримують серед поля ще трьох "диверсантів".

Завдяки ефективним і злагодженим діям спецпідрозділів усіх зловмисників знешкодили, а наслідки їхньої підривної діяльності локалізували.

Крім того, окреслені перспективні напрями співпраці з іноземними партнерами щодо запобігання терористичних загроз і диверсій.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook