UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Як на Хмельниччині "оживають" байки Глібова

В селищі Чорний Острів взялися за створення парку дерев’яних скульптур за байками Леоніда Глібова

Як на Хмельниччині "оживають" байки Гліб…

В селищі Чорний Острів, що у Хмельницькому районі, взялися за створення парку дерев’яних скульптур за байками Леоніда Глібова, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

"Оскільки відомий байкар тривалий час жив у Чорному Острові, і це були роки його плідної творчості (в Чорному Острові він написав 72 байки і 4 пісні), тож, розвиваючи культурний напрямок селища, не оминаємо і цей цікавий момент. Хочемо створити парк скульптур за байками Леоніда Глібова. Одну скульптуру - з відомої байки "Щука" - уже встановили. Її виготовили майстри, які минуло річ відвідували селище під час фестивалю," - розповідає головний спеціаліст з відділу освіти, культури, молоді та спорту Чорноострівської селищної ради об’єднаної територіальної громади Анатолій Бєлєванцев,.

Додає, що минулого року в Чорному Острові й провели перший Всеукраїнський фестиваль народної творчості та ремесел "Чорноострівський ярмарок".

За його словами, свого часу Чорний Острів був другим після Кам’янця-Подільського містом, де влаштовували величезні ярмарки. Їх, завдяки Магдебурзькому праву, було аж дев’ять. Тож в тергромаді взялися відроджувати цю традицію ярмаркування.

Цьогоріч дійство відбудеться знову, тож до ярмаркування планують залучити майстрів дерев’яних скульптур з усієї України, які, проводячи майстер-класи з різьби по дереву, виготовлятимуть скульптури за байками Глібова для місцевого парку.

Нагадаємо, в Чорному Острові цьогоріч розпочнуть відбудувати палац XVIII століття та реставрувати обгорілу Ратушу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook