Як Герега торгує в анексованому Росією Криму (ФОТО, ІНФОГРАФІКА)

Велика торгова мережа "Епіцентр" "включивши" схеми продовжує вести бізнес на півострові
Depo.
1 листопада 2016 14:25
ФОТО: depo.ua
Як Герега торгує в анексованому Росією Криму (ФОТО, ІНФОГРАФІКА)
Як Герега торгує в анексованому Росією Криму (ФОТО, ІНФОГРАФІКА)

Велика ТМ "Епіцентр" веде бізнес на анексованому Росією українському півострові й успішно обходити західні та європейські санкції, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на  "Радіо Свобода".

Депутату ВРУ від Хмельниччини Олександру Герезі вдалося залишити бізнес в Криму і зберегти свої ринки українського "Епіцентру" попри всілякі заборонои.

Анексія Росією українського Криму глобально позначилася на долі великих рітейлерів, які на той час встигли влаштуватися на півострові. Багато з них, боячись санкцій, оголосили про вихід з Криму. Однак, через два з половиною роки вивіски окремих торгових брендів нікуди не поділися, а їхні магазини успішно працюють. Як от, приміром, - "Епіцентр" у Сімферополі.

Як Герега торгує в анексованому Росією Криму - фото 1

Сімферопольський бізнес української мережі гіпермаркетів "Епіцентр", яким володіють народний депутат України Олександр Герега та його дружина ‒ екс-секретар Київради Галина Герега, завершився ще 2014 року. Так говорить гендиректор ТОВ "Епіцентр К" Петро Михайлишин.

Відсутній магазин у Сімферополі і на офіційному сайті "Епіцентру". За словами Михайлишина, їх кримські приміщення, як і раніше, належать компанії, але здані в оренду.

"На жаль, поки Крим відійшов від України реально, ми зупинили роботу "Епіцентру". Ми здаємо приміщення, адже вони належать нам, в оренду операційній компанії, яка здійснює торговельну діяльність," - казав Михайлишин ще в грудні 2014 року.

На кримському магазині "Епіцентр" дійсно змінили вивіску. Тепер тут розташований гіпермаркет "Новацентр".

Як Герега торгує в анексованому Росією Криму - фото 2

Але яка саме компанія взяла в оренду ці приміщення, гендиректор "Епіцентр К" не уточнює. Про це дізнатися допомагає чек, що виданий у магазині ТОВ "Новацентр К", який зареєстрований в Сімферополі.

Як Герега торгує в анексованому Росією Криму - фото 3

У нього понад сотні видів діяльності. Окрім оптової та роздрібної торгівлі продовольчими та промисловими товарами, значиться ресторанна, торгова, рекламна, консультаційна діяльність, операції з нерухомістю та земельними ділянками.

Як Герега торгує в анексованому Росією Криму - фото 4

Фірма належить двом фізичним особам ‒ московському підприємцю Олегу Воротному і жителю Севастополя, колишньому першому заступнику начальника управління податкової міліції в Севастополі Леоніду Пияку, а також ТОВ "Росбуд К" з Пушкіно Московської області. Останнім володіє кіпрська офшорна компанія "Едлагор Ентерпрайзис Лімітед".

Оскільки фірма зареєстрована в офшорній зоні, дізнатися про її кінцевого бенефіціарного власника проблематично. В українських ЗМІ її продовжують пов'язувати з Олександром Герегою, але офіційних підтверджень цієї інформації немає.

Нагадаємо, в своїй декларації за 2015 рік подружжя Герег вказує себе бенефіціарними власниками 3 Кіпрських фірм: SELDIMOR OVERSEAS LIMITED, PARAVITA HOLDING LIMITED та VONEDLOR TRADING LIMITED.

 

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт