Як древній Кам'янець відкривав магічний турсезон (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У Квітці на камені відбулося грандіозне відкриття особливого, магічного туристичного сезону

Делегації з Литви та Польщі, блогери, представники туристичної галузі та ЗМІ, безліч туристів та містян взяли участь у відкритті турсезону у Кам'янці-Подільському, передає Depo.Хмельницький.

Відбувалося все у декілька етапів. Спочатку поважних членів делегацій вітали на форумі в міськраді, де презентували нові турпродукти.

Згодом презентували пластиліновий мультик про пригоди туриста в Кам'янці-Подільському від режисера-мультиплікатора Тетяни Ясінчук.

У древньому місті також з'явилася "Смачна карта" - своєрідний довідник про концептуальні заклади, де можна смачно провести вільний час у красивому інтер'єрі.

Як і обіцяли, Кам'янець оживив легенди. В різних відпочинкових локаціях театрали демонстрували міні-вистави про найлегендарніші історії, пов'язані із заснуванням міста.

Поєднання древнього та сучасного: на Алеї закоханих встановили сенсорний інформаційний бокс, що виконуватиме роль своєрідного гіда, та відкриття ще однієї туристичної локації - найстарішої в Україні бруківки 1760-х років за Ратушею.

Завдяки активістам - сім'ї Філатових, які своєю справою вважають відродження давніх національних традицій, на Порохових складах з'явився новий відпочинковий майданчик - проект дитячого туризму, де в будні та вихідні даватимуться майстер-класи й проводитимуться як творчі заходи, так і фестивалі.

Ще однією родзинкою свята стало встановлення 11-го рекорду міста. 200 осіб одночасно виконали історичний реверанс - наймасовіший танець в історичних костюмах, який зафіксував експерт Книги рекордів України.

Нова атракція у стародавньому Кам'янці - мото-тури.

Прогулянки на раритетних мотоциклах відтепер здійснюватимуться за трьома маршрутами.

Загалом, було весело, пізнавально і магічно.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький