ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

За ядерною безпекою ХАЕС наглядає Міноборони США

Міноборони США контролює ядерну безпеку Хмельницької АЕС
Depo.
13 лютого 2016 10:21
ФОТО: depo.ua
За ядерною безпекою ХАЕС наглядає Міноборони США
За ядерною безпекою ХАЕС наглядає Міноборони США

Днями Хмельницьку АЕС відвідала команда експертів Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США, Міністерства палива та вугільної промисловості України, а також представники відповідних державних служб та підрозділів, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ХАЕС.

Експерти ознайомилися із кризовим центром ВП ХАЕС, його структурою та організацією проведення протиаварійних тренувань, обладнанням, системою і організацією роботи з питань ядерної безпеки, охорони ХАЕС та взаємодією з відповідними структурами у випадку вчинення диверсій щодо ядерних устанок та ядерних матеріалів.

Гостям продемонстрували діючу систему готовності та реагування енергетичного об’єкта на аварії і надзвичайні ситуації.

Менеджер з проведення навчань з питань ядерної безпеки Міноборони США Джей Керролл наголосив на тому, що головна мета співпраці, яка здійснюється за ініціативи українського уряду, – це поліпшення та постійне вдосконалення охорони і безпеки ядерних об’єктів України.

Основною метою візиту є проведення спільних навчань з питань безпеки, охорони і захисту Хмельницької АЕС. Їх уже запланували на червень 2016 року.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та