ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вже за рік Хмельницький позбавиться від малогабаритних маршруток

З 2017 року в місті запрацює транспортна реформа
Depo.
25 лютого 2016 13:41
ФОТО: depo.ua
Вже за рік Хмельницький позбавиться від малогабаритних маршруток
Вже за рік Хмельницький позбавиться від малогабаритних маршруток

У 2017 році закінчується дія договорів з перевізниками, відтак в місті громадський транспорт запрацює по-новому, повідомляє Depo.Хмельницький.

Вже сьогодні робляться перші кроки, аби транспортна реформа була якісна, - принаймі про це говорить очільник міста Олександр Симчишин. Дата початку реформи визначалася існуючою ситуацією.

" У 2012 році були укладені договора на 5 років. Це цілком помилково, - переконує мер. – Такі угоди мають бути тривалістю максимум 3 роки. А перезаключати їх будемо вже по-новому."

Мінімізація малогабаритного транспорту – така головна ідеологія цієї реформи.

Тобто, поступовий перехід до середньо і великого габариту автобусів на лініях пасажирських перевезень. В мерії планують вже наступного року центр міста звільнити повністю від маловмісних маршруток.

Певні сигнали вже доносять і до самих перевізників. Аби не виникало чергових непорозумінь до робочюї групи, яка працюватиме над реформою, залучать і самих перевізників.

Симчишин вважає, що місцева влада є замовником і "ми разом з громадою визначатимемо правила".

"Ми бачимо і самі, як користувачі тих послуг, що їздити в тих 18-місних маршрутках, переобладнаних, з шансоном, з хамством водія, дуже часто - просто неприпустимо. – І підводить мер безапеляційну риску: транспортна реформа в Хмельницькому буде!"

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та