UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Вже вдруге на Тернопільщині відбувся фестиваль громад

Сімнадцять об’єднаних громад, в рамках п’ятирічного проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), впроваджують у себе якісні зміни

Вже вдруге на Тернопільщині відбувся фес…

Завдяки Фестивалю громад, що проводиться Західно-українським ресурсним центром в рамках програми DOBRE, Теребовлянська громада стала епіцентром подій, повідомляє Depo.Тернопіль з посиланням на пресслужбу обласної ради.

17 об’єднаних громад, які увійшли свого часу до програми DOBRE – п’ятирічного проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), впроваджують у себе якісні зміни, зокрема у напрямку залучення громадян до розвитку своїх ОТГ.

Вже вдруге представники місцевого самоврядування, громадських організацій та молодіжних рад (конгресів) об’єднаних громад зустрічаються на такому Фестивалі, щоб поділитися здобутками, розповісти та продемонструвати результати втілених проектів, взяти участь у спільних діях, продуманих заздалегідь організаторами, обмінятися контактами та відзначити кращі практики співпраці влади і громади.

Не обійшлось і без новацій. З ініціативи Теребовлянської громади, на фестивалі стали обмінюватиись негативним досвідом у роботі в процесі децентралізації.

Фестиваль отримав також новий "стиль" – костюми із краватками та коктейльні сукні. Щоправда, враховуючи основну локацію – стадіон, костюми можна було доповнювати мокасинами та кольоровими шкарпетками, а сукні – кедами…

У програмі заходу були короткі презентацій "Клепсидра: громада і ДОБРЕ – за дві хвилини", до спільного складання великої карти-пазлу Тернопільської області із зазначеними на ній ОТГ, до створення 20-метрового гасла-вишивки "РАЗОМ ДОБРЕ", смарт-вікторини від школи Do_IT на знання інструментів участі та інше.

Основною дією протягом всього фестивалю став відео-челендж – відзняття ролика "Порадник майбутнього" на локації теребовлянського Медіа-центру.  Кожна із громад представила свій найуспішніший інструмент розвитку громади: чи це партнерство, чи проектна діяльність, чи громадський бюджет, чи молодь, чи професійні кадри. Перегляд відео-порадника став фінальним акордом дійства, а на додачу – кожен учасник отримав оригінальну візитівку-серветку із контактами усіх ОТГ – партнерів ДОБРЕ на Тернопіллі.

Нагадаємо, що ще два роки тому за програмою DOBRE, шість громад з Тернопільщини отримали по $10 000 на свої програми.

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook