UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Вже до кінця наступного року військкомати Хмельниччини запрацюють у форматі "прозорих" офісів

Усі військові комісаріати області будуть реформовані у територіальні Центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК)

Вже до кінця наступного року військкомат…

Про це під час спілкування з журналістами заявив військовий комісар Хмельницького обласного військового комісаріату полковник Сергій Присяжнюк, передає Depo.Хмельницький.

"На виконання відповідного Указу Президента України та Постанови Кабінету Міністрів України від 2017 року військові комісаріати будуть реформовані у територіальні Центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК), - сказав полковник. - Хмельницький обласний і усі військові комісаріати області на нову організаційно-штатну структуру перейдуть до кінця 2019 року".

Він також наголосив, що питання соціальної підтримки людей після демобілізації або після повернення зі служби є дуже актуальними. Це один із шляхів підвищення ефективності роботи військових комісаріатів.

За словами Присяжнюка, військкомати надають допомогу колишнім військовослужбовцям у соціальній адаптації. Важливо, щоб постійну підтримку з боку військкоматів відчували учасники АТО/ООС, їх родини, і особливо - родини тих військовослужбовців, які загинули під час захисту Батьківщини.

Усі завдання, які були покладені на військкомати: облік призовного ресурсу, призов, звільнених у запас чи у відставку військовослужбовців, формування резерву першої і другої черги, питання територіальної оборони тощо, - залишаються, причому штат працівників військкомату не зміниться. Зміниться лише сам підхід в обслуговуванні населення.

"ТЦК після реформування нагадуватимуть прозорі офіси з надання адміністративних послуг. У нас будуть прозорі кабінети з кабінками, де люди без штовханини і черги зможуть прийти і отримати усю необхідну інформацію, консультативну допомогу. Так само вільним буде доступ до спеціалістів, які займаються рекрутингом, питаннями призову і комплектування. Закритим, тобто "з обмеженим доступом", будуть приміщення де займаються мобілізацією та територіальною обороною, там знаходитиметься й оперативний черговий ТЦК", - наголосив полковник Сергій Присяжнюк.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook