UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Вже цьогоріч виробникам Хмельниччини відшкодовано понад 90 мільйонів гривень ПДВ

Торік суб'єктам господарювання області відшкодовано майже 800 мільйонів гривень податку на додану вартість

Вже цьогоріч виробникам Хмельниччини від…

У січні підприємствам-виробникам Хмельниччини відшкодовано понад 90 мільйонів гривень ПДВ, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ДФС області.

Фіскали кажуть, що сума відшкодування ПДВ відповідає рівню січня минулого року. Загалом торік господарникам відшкодували майже 800 мільйонів гривень податку на додану вартість. У числі підприємств, що отримують бюджетне відшкодування ПДВ, майже 200 підприємств виробників-експортерів регіону, які створюють реальну додану вартість і отримують визнання на європейському ринку.

За результатами січня 2019 року в області простежується позитивна динаміка щодо рівня декларування та збору податку на додану вартість у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Так, протягом січня 2019 року ГУ ДФС у Хмельницькій області забезпечено збір ПДВ до державного бюджету у сумі 204 мільйони гривень, що більше на 7 мільйонів гривень у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

За словами фіскалів, процес відшкодування ПДВ бізнесу став автоматичним, зрозумілим та швидким, що позбавляє будь-яких можливостей для маніпуляції та упереджує корупційні прояви.

Нагадаємо, за підсумками січня поточного року мобілізовано до бюджетів усіх рівнів податків та зборів на суму 845 мільйонів гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook