ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині "благодійність" Герег "напрягає" вже не лише мерів, але й голів районів

Цього разу "виплив" конфлікт між головою РДА та керівником політсили і нардепом Олександром Герегою
Depo.
15 вересня 2015 12:00
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині "благодійність" Герег "напрягає" вже не лише мерів, але й голів районів
На Хмельниччині "благодійність" Герег "напрягає" вже не лише мерів, але й голів районів

Як повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт Ділові Дунаївці, факти благодійності політсили обох Герег і Андрія Шиньковича, які проголосили себе трійкою лідерів партії "За конкретні справи", багаточисельні. Особливо на 189 і 192 округах, звідки Андрій Шинькович та Олександр Герега обрані нардепами.

"На­да­но до­по­мо­гу бу­ді­вель­ни­ми ма­те­рі­а­ла­ми 146 шко­лам, 150 дош­кіль­ним зак­ла­дам, 213 ФА­Пам, 189 Бу­дин­кам куль­ту­ри, 87 ре­лі­гій­ним хра­мам, пе­рек­ри­то 36 жит­ло­вих ба­га­то­по­вер­хо­вих бу­дин­ків та 35 об­'єк­тів со­ці­аль­но-куль­тур­но­го приз­на­чен­ня, за­мі­не­но на енер­гоз­бе­рі­га­ю­чі 7,2 ти­ся­чі ві­кон та 580 две­рей у шко­лах, лі­кар­нях, клу­бах, ре­конс­тру­йо­ва­но та від­ре­мон­то­ва­но 112 різ­них об­'єк­тів, ви­ді­ле­но для пот­реб те­ри­то­рі­аль­них гро­мад 7 оди­ниць спец­тех­ні­ки, 4 ав­то­бу­си, 10 ав­то­мо­бі­лів швид­кої до­по­мо­ги", - це коротенький витяг із їхнього звіту на з'їзді.

Проблема ж стала у тому, повідомляє видання, що роботи офіційно ніяк не оформлюються і не узгоджуються. "Ремонтні бригади вільно заходять у школи, роблять там все що бажають, але документально це ніяк не оформляється, а роботи узгоджуються хіба з директором школи, хоча приміщення шкіл на сьогодні ще є державною власністю, а директори - це наймані по контракту керівники. Райдержадміністрація вимагає припинити будь-які неузгоджені роботи у школах та завести їх у правове поле", - пишуть на сайті.

Аналогічні ситуації виникають у всіх населенних пунктах обох округів, а це - не мало, не багато - 8 районів і одне місто обласного значення.

Першим про випадки "неузгодженої благодійності" заявив голова Дунаєвецької райдержадміністрації Олександр Бернашевський.

Зауважимо, що раніше з критикою такої діяльності дій соратників Гереги говорили і мери міст. Навіть подейкували про аварійні ситуації, які, на щастя, обходилися без жертв.

Про хід передвиборчої кампанії в області читайте більше на Depo.Хмельницький.