Всі на толоку: У суботній день тиші містян кличуть на прибирання довкілля

Прибиратимуть місто в рамках акцій "За чисте довкілля" та "Чистий берег"

20 квітня запрошуємо хмельничан та усіх активних мешканців долучитися до загальноміської толоки, яка буде проходити в рамках акції "За чисте довкілля", передає Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби мерії.

Традиційно містяни беруть участь у генеральному прибиранні міста після зимового періоду. Толока відбудеться у всіх мікрорайонах, а в прибиранні візьмуть участь структурні підрозділи міської ради, комунальні та інші підприємства.

Всі бажаючі можуть доєднатися до загальноміської толоки на вулиці Західно-Окружній (від огорожі будівельного майданчика до вулиці Північної з обох боків), прибережній смузі річки Кудрянка (від вулиці Гуцалюка до Космічної), прибиранні схилів струмка на вулиці Інститутській, 8/1, прибиранні та перекопуванні клумб у парку ім. М.К.Чекмана, прибиранні струмка та містка на вулиці С.Бандери (перехід до міського пляжу в бік човнової станції) та інших локаціях.

Також в цей день хмельницькі рибалки вирішили організувати акцію "Чистий берег". В її рамках, починаючи з 9:00 прибиратимуть прибережну зону Південного Бугу від вулиці Західно-Окружної до вулиці Кооперативної (вздовж вулиці Північної до пішохідного містка на село Олешин).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький