ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Всі "Королеви Польщі" вдягнуть вечірні сукні виключно дизайнерки з Кам'янця-Подільського

Диплом та пропозицію до співпраці отримали кам'янецькі кравчині, що шиють весільні сукні, у Варшаві, де відбулася Міжнародна виставка "Bridal Fashion"
Depo.
6 липня 2015 15:53
ФОТО: depo.ua
Всі "Королеви Польщі" вдягнуть вечірні сукні виключно дизайнерки з Кам
Всі "Королеви Польщі" вдягнуть вечірні сукні виключно дизайнерки з Кам'янця-Подільського

Ярмарок весільної моди відбувається у Польщі щорічно. Однак цього року поряд із європейськими виробниками вперше представлений бренд Кам'янецької майстрині Тетяни Цвігун. Про це повідомляє Хмельницький.depo.ua з посиланням на сторінку в Контакті спільноти Хронікер.

Всі

Весільні сукні з України віднедавна представлені на території 32 європейських країн.

У Варшаві ж на виставці демонструвалися 60 суконь різного крою, дизайну та силуету.

До українського стенду, який розміщувався на 120 кв. м, підходило чимало замовників. У результаті - диплом виставки. Але найголовніше - пропозиція, від якої було просто неможливо відмовитися. 

Всі

Організатори національного конкурсу "Королева Польщі", який проходитиме у листопаді, запропонували кам'янчанам одягнути польських красунь у вечірні сукні. А потім і "королеву", котра поїде в Маямі уже на світовий конкурс.

Усі 15 років дизайнером і проектантом весільних суконь ТМ "Розмарин" була пані Тетяна. Однак успіху вона завдячує всій команді, яка допомагає оживити  проекти і втілити їх у життя. 

Всі

Більше новин про життя Кам'янця і Хмельниччини дивіться на khm.depo.ua