ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Впродовж тижня Хмельницьку АЕС перевіряли щодо готовності до зими

Контроль здійснювали представники департаменту відомчого нагляду ДП "НАЕК "Енергоатом" та Держінспекції з експлуатації електричних станцій та мереж

Depo.
12 жовтня 2018 16:15
ФОТО: depo.ua

На Хмельницькій АЕС працювала комісія з перевірки готовності роботи АЕС до несення навантаження в осінньо-зимовий період (ОЗП) у 2018-2019 роках. Перевірку здійснювали представники департаменту відомчого нагляду ДП "НАЕК "Енергоатом" та Державної інспекції з експлуатації електричних станцій та мереж, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби атомників.

Комісія перевірила документацію, яка підтверджує виконання запланованих заходів з підготовки Хмельницької АЕС до роботи в ОЗП. Також побувала на робочих місцях працівників та оглянула обладнання.

За словами голови комісії, директора департаменту відомчого нагляду ДП "НАЕК "Енергоатом" Олександра Богуна, Хмельницька АЕС виконала всі заплановані заходи із підготовки до осінньо-зимового періоду. Проведено торги, укладаються договори щодо поставок мазуту та дизельного пального, поповнення запасів яких також входить до заходів з підготовки атомної станції до роботи в ОЗП.

Цьогоріч на Хмельницькій АЕС здійснили ремонт всіх котлів пуско-резервної котельні, що у разі необхідності забезпечить безперебійне теплопостачання міських комунікацій.

За результатами перевірки буде оформлений акт, який буде надано до ДП "НАЕК "Енергоатом". Після відповідного огляду всіх атомних станцій, центральною комісією Енергоатома буде підготовлено акт готовності Компанії до несення навантаження в ОЗП.

Нагадаємо, на ХАЕС створять систему моніторингу будівельних конструкцій на основі сучасних методів діагностики.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook