ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вперше за останнє десятиліття зацвіла Долина Смерті

Найспекотніше місце у світі забуяло квітом
Depo.
20 лютого 2016 15:37
ФОТО: depo.ua
Вперше за останнє десятиліття зацвіла Долина Смерті
Вперше за останнє десятиліття зацвіла Долина Смерті

Найспекотніше місце на планеті вперше за десятиліття заграло безліччю яскравих фарб, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на rbc.

Вперше за останнє десятиліття зацвіла Долина Смерті - фото 1

Міжгірська западина в районі пустелі Мохаве і Великого Басейну, що лежить на південно-схід від гірського хребта Сьєрра-Невада в штаті Каліфорнія, США, відома як Долина Смерті. Наразі вона запалахкотіла квітом безліччі різноманітих рослин.

У прес-службі національного парку Долина Смерті повідомляють, що на місцевих скелях і пісках проросли різні види Фацелий (Phacelia), Айстрових (Asteraceae), Кіпрейних (Onagraceae) та інших рослин, що пристосувалися виживати в умовах екстремальної спеки.

Вперше за останнє десятиліття зацвіла Долина Смерті - фото 2

Причиною бурхливого цвітіння місцевої флори, кажуть фахівці, стали рясні дощі, що пройшли тут восени 2015 року. Земля ввібрала вологу і передала її насіння рослин, які відреагували на наближення весни та більший світловий день бурхливим ростом і цвітінням.

Вперше за останнє десятиліття зацвіла Долина Смерті - фото 3

Довідково. Долина Смерті вважається одним з найспекотніших місць на планеті: у липні середня максимальна температура вдень досягає +46 ºC, а вночі опускається до +31 ºC. Долина Смерті - батьківщина світового температурного рекорду: 10 липня 1913 року тут зафіксували спеку до +56,7 ºC.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький