ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Волонтери з Нідерландів допомогли відремонтувати гуртожиток для будинку-інтернат

Голландські благодійники разом із громадськими організаціями Шепетівки відремонтували приміщення гуртожитку Шепетівської спеціалізованої школи-інтернату
Depo.
28 серпня 2015 12:54
ФОТО: depo.ua
Волонтери з Нідерландів допомогли відремонтувати гуртожиток для будинку-інтернат
Волонтери з Нідерландів допомогли відремонтувати гуртожиток для будинку-інтернат

Про це Depo.Хмельницький повідомили в прес-службі Шепетівської міськради.

"Ще навесні 12 волонтерів-голландців та десятки українських підрядників почали покращували умови проживання дітей. На ремонт та відновлення третього поверху гуртожитку інтернату було залучено більше мільйона гривень і гуманітарна допомога", - йдеться у повідомленні прес-служби.

Спільними зусиллями вдалося зробити умови для дітей майже ідеальними. На третьому поверсі гуртожитку може проживати більше 50 дітей, але через те, що будівля була у жахливому стані, їх не можливо було туди поселяти. Якісне обладнання, працьовиті руки і прагнення допомогти дітям зробили свою справу.

"Без допомоги благодійників та громадських організацій ми б ніколи не закінчили цей ремонт", - говорить Олена Пипич, директор школи-інтернату.

Роботи із відновлення гуртожитку школи-інтернату, який постраждав унаслідок пожежі, розпочалися навесні.

"Уже понад 25 років я працюю у країнах Східної Європи. Із 2003 року наш фонд організовує дитячі літні табори в Карпатах, робимо це на благодійних засадах. Із 2007 року реконструюємо в Україні дитячі садочки, лікарні і школи. Ми маємо робити усе для того, щоб рухатись до кращого майбутнього України", - закликає Якоб де Мой, директор Благодійного фонду "OEKROE".

Ремонтні роботи в гуртожитку вже завершено, а це означає, що 1 вересня діти зможуть почати новий навчальний рік без старих проблем.

Більше про благодійництво - на khm.depo.ua