ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Волонтери Хмельниччини подолали 3,5 тисячі км, щоб передати спорядження і смаколики бійцям

Розповідь шепетівських волонтерів - "ложка дьогтю"
Depo.
16 липня 2015 16:27
ФОТО: depo.ua
Волонтери Хмельниччини подолали 3,5 тисячі км, щоб передати спорядження і смаколики бійцям
Волонтери Хмельниччини подолали 3,5 тисячі км, щоб передати спорядження і смаколики бійцям

Волонтери шепетівської самооборони повернулись з двадцятої поїздки на схід нашої країни. Виїзд був 10 липня , проїхали 3,5 тис. кілометрів бездоріжжя,повідомляє Хмельницький.depo.ua із посиланням на сайт Шепетівки.

В руки кожному бійцю доставили волонтери передачі від родичів, домашню випічку та сири, городину, каву, смаколики та навіть туалетний папір.

Також бійці отримали кевларовий бронежилет та каску, навігатор та професійні армійські ножі -це -завдяки набайдужим спонсорам.

Але бувають и дуже прикрі випадки,як ось цей,про який розповіли хлопці-волонтери: "Кому війна, а кому мати рідна!" Зачасту, коли волонтери привозять передачі для бійців, ті передають назад якісь свої речі - брудний одяг, теплі речі, які зараз не потрібні і таке інше. Але цього разу, коли на одному з блок-постів відкрили для перевірки сумку одного бійця (прізвища називати наразі не будемо), між його особистими речами розкрилася, як то кажуть, "картина маслом".

Волонтери Хмельниччини подолали 3,5 тисячі км, щоб передати спорядження і смаколики бійцям - фото 1

Бінокль, прилад нічного бачення, навігатор, рація, приціл, 2 упаковки кровоспинного (целокс) і таке інше. Навіщо, питається, тобі це дома? Коли хлопці так потребують всього цього на передовій! Півтори години наші волонтери простояли на блок-посту, намагаючись дозвонитись до "хазяйського" бійця. Але на зв'язок він не вийшов. Тим часом, назад, в зону АТО, їхала колона інших бійців, їм і віддали весь цей "скарб". Хлопці були в захваті!

Більше новин про волонтерів, їх допомогу бійцям АТО читайте на Хмельницький.depo.ua