Волочиський "Агробізнес" розтрощив "Металіст-1925"

Чи не найкращий подарунок тренеру піднесли на 54-річчя підопічні Олександра Іванова

Волочиський "Агробізнес" розтрощив "Мета…

Останній офіційний матч 2019-го року для ФК "Агробізнес" видався чи ненайкращим у сезоні, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на газету "Є".

Волочиський "Агробізнес" приймав харківський "Металіст-1925", який мав на один пункт в турніпній таблиці більше, а ніж у команди з Поділля.

День останнього матчу першого кола співпав з днем народження виконуючого обов’язки головного тренера "Агробізнеса" Олександра Іванова, якому виповнилося 54 роки. Справжній подарунок – чудова гра команди та розгромний рахунок 5:0.

У першому таймі, попри скромний результат, гра у команди клеїлась. А вразити ворота вдалось лише один раз на 13-й хвилині за ндивідуальної майстерністі Андрія Кухарука, який, протягнувши м’яча два десятки метрів, прицільно пробив з метрів 18-ти. 1:0.

Зате по перерві голи посипались. Руслан Черненко, після заробленого Кухаруком пенальті не зміг його реалізувати, проте на добиванні спритнішим був Сергій Семенюк – 2:0.

На 54 хвилині Черненко віддав результативний пас на Віталія Грушу, який одразу перевів м’яч у сітку воріт "Металіста-1925" – 3:0.

Замість Богдана Семенця тренер-іменинник Олександр Іванов у напад випустив Ігоря Сікорського, який зразу заробив  пенальті, який сам і реалізував – 4:0.

І знову Андрій Кухарук. На 83-й хвилині матчу поставив жирну крапку. 5:0.

У команди з Волочиська 37 очок і свій наступний матч "Агробізнес" проведе 22 березня 2020 року в Львові проти "Руху".

Нагадаємо, що напередодні волочиський "Агробізнес" приймав команду з Харкова "Металіст 1925" (відео).