Волочиський "Агробізнес" отримав важливу перемогу

Попри кадрові втрати, команда знайшла в собі сили для здобуття очок

Волочиський "Агробізнес" отримав важливу…

У рамках 17-го туру чемпіонату України з футболу в першій лізі, напередодні волочиський "Агробізнес" приймав команду "Інгулець" з Кіровоградської області, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на газету "Є".

До цієї гри "Агробізнес" програв два матчі підряд і з 28-ма очками знаходився на сьомому місці. А команди до сьогодні між собою грали вчетверте. У перших трьох зустрічах – дві поразки волочиської команди та одна ничія.

Через перебір карток у матчі на змогли взяти участь два основних гравці: Ігор Курило та Артур Думанюк, та ще й першу половину зустрічі головний нападаючий команди Ігор Сікорський просидів на лаві запасних.

При кінці першго тайму гості, м'ячем з кутового, вийшли вперед. 0:1. Та у таймі другому, після вилучення півзахисника "Інгульця" Владислава Лупашко, матч став цікавим і обнадійливим. І вже після пробиття штрафного, Сергій Семенюк з відскоку забиває дуже потрібний гол. 1:1.

"Агробізнес" атакував далі і на 82-й хвилині настирність волочиських гравців дала результат. З кутового Ігор Бойчук головою забиває другий м'яч. 2:1 – остаточний рахунок у матчі.

31 очко і впевнене сьоме місце у турнірній таблиці – результат цієї зустрічі. Наступний поєдинок "Агробізнес" зіграє 16 листопада в гостях проти команди "Балкан" з Одещини, яка посідає 13 місце.

Нагадаємо, що у минулому місяці волочиський "Агробізнес" розірвав контракт з головним тренером Остапом Маркевичем.