Волочиський "Агробізнес" втратив лідерство

Команда Маркевича не встояла перед "Волинським" натиском

Волочиський "Агробізнес" втратив лідерст…

Граючи у більшості, "Агробізнес" не зміг втримати нічийний рахунок, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на газету "Є".

У Луцьку Волочиська команда, лідер першості програла у очному протистоянні "Волині" з рахунком 2:1.

У першому таймі команда Остапа Маркевича повністю володіла ініціативою, що й вилилось у забитий на 22-й хвилині м'яч захисником Ігорем Курило.

На 58 хвилині, за другу жовту картку, яку отримав Валерій Болденков, "Волинь" залишалася в меншості. І це давало надію на додаткові три очки в таблицю.

Але "Волинь", граючи у меншості розпочали гру у пресинг, який в поєднанні з грубою помилкою голкіпера подолян Олександра Воробея, призвів до голу на 76 хвилині.

А на прикінці матчу, на 93 хвилині, м'яч влучив у руку Сергію Палюху і суддя призначив пенальті. Сіаваш Хагназарі забив другий м'яч. Рахунок 2:1 на користь "Волині"став остаточним.

"Важко давати обгрунтований коментар після такої гри, - після матчу сказав головний тренер "Агробізнеса" Остап Маркевич. - Потрібно подивитися відеозапис матчу. Мабуть, не потрібно було утримувати рахунок, а грати, як грали".