Вогнеборці Хмельниччини та Тернопільщини боролися з вогнем на авіаційних складах

Завершився XVI-й чемпіонат Хмельницького району з пожежно-прикладного спорту
Depo.
8 липня 2016 20:54
ФОТО: depo.ua
Вогнеборці Хмельниччини та Тернопільщини боролися з вогнем на авіаційних складах
Вогнеборці Хмельниччини та Тернопільщини боролися з вогнем на авіаційних складах

На базі авіаційних складів ракетного озброєння і боєприпасів Повітряних Сил Збройних Сил України завершився XVI-й чемпіонат Хмельницького району з пожежно-прикладного спорту в якому взяли участь збірні вогнеборців-спортсменів штатних пожежно-рятувальних підрозділів військових частин, які дислокуються в Хмельницькій та Тернопільській областях, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сторінку у Фейсбук Андрія Агеєва.

Участь у змаганнях брали команди із 5 спортсменів, які визначали кращих у п’яти видах: 100-метрова смуга з перешкодами, підйом по штурмовій драбині на 4-й поверх навчальної башти, двоборство, пожежна естафета 4х100 метрів та бойове розгортання від пожежного автомобіля.

Вогнеборці Хмельниччини та Тернопільщини боролися з вогнем на авіаційних складах - фото 1

Головний суддя першості начальник служби пожежної безпеки Західного територіального відділу пожежної безпеки підполковник Вадим Дурдас підкреслив: "Серед учасників нашої першості є військові колективи, які підпорядковуються командуванню Повітряних Сил, Сухопутних військ, Тилу, Озброєнню Збройних Сил України, - зауважив підполковник Вадим Дурдас. – Таким чином, ми провели невеличкий регіональний чемпіонат Збройних Сил, в якому перемогу з абсолютним результатом святкувала команда господарів турніру, перемігши суперників у кожному з індивідуальних та командних видів. Це й не дивно, адже кістяк збірної команди Повітряних Сил – пожежні з цієї військової частини - авіаційних складів ракетного озброєння і боєприпасів".

Вогнеборці Хмельниччини та Тернопільщини боролися з вогнем на авіаційних складах - фото 2

За підсумками XVI-го чемпіонату Хмельницького району з пожежно-прикладного спорту команда переможців і призери в командному заліку отримали перехідні кубки та дипломи. Кращі вогнеборці в особистих дисциплінах були нагородженні медалями, дипломами та грамотами від начальника Хмельницького гарнізону, голови Хмельницької обласної ради та начальника служби пожежної безпеки Західного територіального відділу пожежної безпеки.

Вогнеборці Хмельниччини та Тернопільщини боролися з вогнем на авіаційних складах - фото 3

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький