Внесок Хмельниччини в обороноздатність склав майже 150 мільйонів гривень

Саме стільки цьогоріч сплатили військового збору
Depo.
29 серпня 2016 17:51
ФОТО: depo.ua
Внесок Хмельниччини в обороноздатність склав майже 150 мільйонів гривень
Внесок Хмельниччини в обороноздатність склав майже 150 мільйонів гривень

Цього року з доходів мешканців Хмельниччини до державного бюджету мобілізовано 146,1 мільйона гривень військового збору, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією управління податків і зборів з фізичних осіб фіскальної служби області.

Темп росту у порівнянні з аналогічним періодом минулого року склав 131 відсоток, що в абсолютній величині означає збільшення надходжень на суму 36 мільйонів гривень. А з серпня 2014 року жителі області перерахували 388,2 мільйони гривень "патріотичного податку".

"Щомісячна сплата військового збору в області складає в середньому 20 мільйонів гривень. Цей показник значно перевищує минулорічні надходження, тому що подоляни прагнуть відстояти мир на своїй рідній землі, - зазначає керівник регіонального відомства ДФС Анатолій Марценюк. - Водночас фіскальна служба Хмельниччини звертає увагу роботодавців краю, які виплачують своїм працівникам "сіру" заробітну плату і таким чином занижують військовий збір, аби своєчасно і в повному обсязі сплачувати відрахування з реальних заробітків найманих робітників."

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та Фейсбук

Більше про події Хмел