ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Власники "розкішних" авто сплатять понад 10 мільйонів до місцевих бюджетів

З 1 липня хмельницькі автовласники платитимуть податок на авто: під податкування підлягають "розкішні" транспортні засоби, яких у Хмельницькій області налічується більше як 400
Depo.
12 червня 2015 09:27
ФОТО: depo.ua
Власники "розкішних" авто сплатять понад 10 мільйонів до місцевих бюджетів
Власники "розкішних" авто сплатять понад 10 мільйонів до місцевих бюджетів

На території області експлуатується 362 приватних автомобіля та 77 транспортних засобів, що належать юридичним особам і, які віднесені до категорії розкішних. За попередніми підрахунками фахівців Державної фіскальної служби Хмельниччини, все ці автівки оподатковуються транспортним податком, повідомляє Хмельницький.depo.ua.

Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років і мають об'єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см.

Місцеві бюджети за рахунок цього платежу отримають понад 10 мільйонів гривень, - прогнозують у працівники ДФС. А вже до 1 липня кожен власник такої машини отмирає повідомлення, що автомобіль підлягає оподаткуванню.

До слова, ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об'єктом оподаткування.

Больше новин про життя Хмельничинни читайте на сайті Хмельницький.depo.ua