UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Власне виробництво теплоізоляційних труб для комунальників налагодили в Кам'янці

Сезон ремонтних робіт на мережах теплопостачання розпочали в місті

Власне виробництво теплоізоляційних труб…

На Кам'янець-Подільському КП ''Міськтепловоденергія'' налагодили власне виробництво теплоізоляційних труб, передає Depo.Хмельницький.

Як розповідають комунальники, із закінченням опалювального сезону традиційно розпочинається сезон ремонтних робіт на мережах теплопостачання. Аби ремонтні роботи були не лише якісними, а й ефективними, підприємство використовує попередньоізольовані труби.

Їм вдалося налагодити власне виробництво попередньоізольованих труб, які завдяки спеціальному розчину для ізоляції зберігатимуть на 40% більше тепла і забезпечать значне зменшення тепловтрат у зовнішнє середовище.

Нагадаємо, в неопалювальний період централізованим гарячим водопостачанням містян забезпечують виключно завдяки роботі котелень на альтернативних видах палива.

Вже у червні планується завершення будівництва ТЕС, яка працюватиме на біомасі. Згідно з попередніми підрахунками, у 2018 році Кам'янець-Подільський завдяки новій теплоелектростанції зменшить споживання природного газу на 115 млн гривень. А за підрахунками фінських спеціалістів будівництво ТЕС у Кам'янці, яке вартує близько 300 мільйонів гривень, окупиться вже за шість років.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook