Влада Тернопільщини просить гроші на дорогу в Почаїв

400 мільйонів гривень Степан Барна хоче отримати з держбюджету
Depo.
29 серпня 2016 14:04
ФОТО: depo.ua
Влада Тернопільщини просить гроші на дорогу в Почаїв
Влада Тернопільщини просить гроші на дорогу в Почаїв

Підтримати виділення грошей з держбюджету голова Тернопільської ОДА просить в Міністерстві економічного розвитку та в інших дотичних міністерствах, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Номер один".

Інвестиційний проект з покращення транспортного сполучення до Свято-Успенської Почаївської лаври покликаний відновити кілька автошляхів: Р-26 (Острог – Кременець – Почаїв – Радивилів) та М-19 (Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече), яка суміщається з міжнародним транспортним коридором Е-85.

Відновлювали шляхи навколо лаври і в попередні роки, але для доріг Тернопільщини, закладених у 70-80-х роках минулого століття, покриття яких розраховане на 4-6, максимум 10 років експлуатації, такі ремонти мізерні.

"Наслідком непроведення робіт з реконструкції даних ділянок автомобільних доріг буде знищення існуючого дорожнього одягу, неможливі забезпечення належного проїзду та зменшення кількості паломників до святині," – йдеться у листі-зверненні очільника Тернопільщини.

Разом з тим, в області вже діє програма розвитку автодоріг у напрямку до духовних центрів Тернопільщини. Вона розрахована на 2015-2017 роки, її кошторис – 8 млн. грн.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький