Влада Хмельниччини закликає краян завтра пересісти на велосипеди

22 вересня оголосили "Днем без автомобіля"
Depo.
21 вересня 2016 17:55
ФОТО: depo.ua
Влада Хмельниччини закликає краян завтра пересісти на велосипеди
Влада Хмельниччини закликає краян завтра пересісти на велосипеди

22 вересня у світі вже традиційно обходяться без машин. Долучитися до ініціативи пропонують і жителям області, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією облдержадміністрації.

День без автомобілів в Україні офіційно не відзначається, однак акції "День без авто" відбуваються за ініціативи громадськості чи влади. 

Так намагаються переконати водіїв скористатися в цей день громадським транспортом, аби знизити рівень забруднення повітря. 

За статистикою в Хмельницькій області торік викиди забруднюючих речовин в повітря від автомобілів склали близько 48,576 тисяч тонн. 

Краян закликають долучатись до руху і залишити свої автівки бодай на день.

Вперше акція "День без автомобіля" пройшла у Франції в 1998 році. А в 2001 році до руху офіційно приєдналися більше тисячі міст у 35-ти країнах світу.

У самій же Франції 22 вересня для автомобільного транспорту традиційно перекриваються дороги центральної частини Парижа. На вулицях можна побачити лише таксі і електромобілі. Для тих, хто боїться запізнитися на роботу, пропонуються велосипеди, які можна отримати безкоштовно під заставу посвідчення особи.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт