Влада Хмельниччини закликає краян завтра пересісти на велосипеди

22 вересня оголосили "Днем без автомобіля"
Влада Хмельниччини закликає краян завтра пересісти на велосипеди
Влада Хмельниччини закликає краян завтра пересісти на велосипеди

22 вересня у світі вже традиційно обходяться без машин. Долучитися до ініціативи пропонують і жителям області, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією облдержадміністрації.

День без автомобілів в Україні офіційно не відзначається, однак акції "День без авто" відбуваються за ініціативи громадськості чи влади. 

Так намагаються переконати водіїв скористатися в цей день громадським транспортом, аби знизити рівень забруднення повітря. 

За статистикою в Хмельницькій області торік викиди забруднюючих речовин в повітря від автомобілів склали близько 48,576 тисяч тонн. 

Краян закликають долучатись до руху і залишити свої автівки бодай на день.

Вперше акція "День без автомобіля" пройшла у Франції в 1998 році. А в 2001 році до руху офіційно приєдналися більше тисячі міст у 35-ти країнах світу.

У самій же Франції 22 вересня для автомобільного транспорту традиційно перекриваються дороги центральної частини Парижа. На вулицях можна побачити лише таксі і електромобілі. Для тих, хто боїться запізнитися на роботу, пропонуються велосипеди, які можна отримати безкоштовно під заставу посвідчення особи.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт