UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Військові пенсіонери отримуватимуть підвищені пенсії

Підвищення отримають окремі категорії військовослужбовців у відставці

Військові пенсіонери отримуватимуть підв…

У грудні 2019 року Кабінет Міністрів України видав постанову № 1088, яка передбачає збільшення пенсії деяким категоріям військовослужбовців та інших силових структур, передає Depo.Хмельницький.

Зокрема, підвищення буде стосуватися тих військовослужбовців, чиї пенсії:

– були призначені до 1 березня 2018 року (у відповідності до Закону про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб);
– були переобчислені з 1 березня 2018 (з урахуванням посадового окладу, військового (спеціального) звання, надбавки за вислугу років за відповідною або аналогічною посадою, яку військовослужбовець обіймав на момент звільнення зі служби або відправлення у відрядження – для роботи у державних або місцевих органах влади; для навчання у вузі чи роботі на підприємстві тощо).

Такі військові пенсіонери можуть розраховувати на підвищені пенсії – з урахуванням 100% суми підвищення пенсії, визначеного станом на 1 березня 2018 р.

Мінімальна пенсія в Україні після останнього підвищення в грудні з 1 січня 2020 року становить 1638 грн. Цьогоріч її буде підвищено двічі: 1 липня 2020 року мінімальна пенсія зросте до 1712 грн, а з 1 грудня до 1769 грн. Тобто протягом року мінімальна пенсия зросте на 131 грн.

Нагадаємо, пенсіонери Хмельниччини, яким 65+, почали отримувати більші виплати.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"