Високопосадовець з Хмельниччини виграв тендер

Тепер фірма голови РДА торгуватиме не лише ковбасами, а й пальним
Depo.
1 вересня 2016 15:37
ФОТО: depo.ua
Високопосадовець з Хмельниччини виграв тендер
Високопосадовець з Хмельниччини виграв тендер

ТОВ "Верест", левова доля статутного капіталу якого належить голові Дунаєвецької РДА Олександру Бернашевському, тепер поставлятиме пальне структурному підрозділу міськради, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

Високопосадовець з Хмельниччини виграв тендер - фото 1

Фірмі, основний вид якої є виробництво м'яса, вдалося виграти конкурс на поставку бензину та дизпалива. Участь у тендері на поставку пального взяли три фірми: столичне ТОВ "Кінг-Енерджи", Дніпровський "Торговий дім "Авіас" та місцеве товариство "Верест", зареєстроване в селі Гірчична Дунаєвецького району.

Основним видом діяльності "Вересту" є виробництво м’яса і, як виявляється - торгівля паливом. Майже на 1,300 тисяч гривень фірма голови РДА запропонувала менше, аніж конкуренти, і виграла торги.

Тепер має надати талони або скретч-карти на бензин "А-92" по ціні 20,4 гривні за літр, дизпального - 17,9 гривень. В загальному на суму - 316 324 гривні.

Високопосадовець з Хмельниччини виграв тендер - фото 2

Довідково. ТОВ "Верест" має три засновники і статутний капітал в 50 мільйонів гривень. Внесок голови Дунаєвецького райдержадміністрації Олександра Бернашевського становить 20 мільйонів гривень, 17,5 мільйонів – внесок гендиректора "Вереста" Василя Магери, інші 12,5 мільйонів гривень – місцевого підприємця Віктора Страхоцінського.

Високопосадовець з Хмельниччини виграв тендер - фото 3

В оприлюдненій же на сайті Дунаєвецької РДА декларації Олександра Бернашевського за 2015 рік його розмір внесків до статутного капіталу товариства, підприємства, організації складає 6 461 345 гривень (у 2014 році сума внесків була такою ж) , а не 20 мільйонів... Заробив Олександр В’ячеславович за минулий рік більш як півмільйона гривень: зарплата - 95 367 грн., дохід від провадження підприємницької та незалежної професійної діяльності – 420 000 грн., інші види доходів - 3200 грн.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та