UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Віолончелісти з усього світу з'їзджаються в Хмельницький

Стартує міжнародний конкурс віолончелістів ProArt-2017

Віолончелісти з усього світу з'їздж…

У Хмельницькому 11 травня стартує міжнародний конкурс віолончелістів ProArt-2017, повідомляє Depo.Хмельницький.

Як розповідають в Хмельницькій обласній філармонії, цей форум продовжує традиції інструментального конкурсу ProArt, що має на меті виявлення та підтримку обдарованої молоді в області академічного музичного мистецтва, розвиток інструментального виконавства, популяризацію кращих творів світової музичної класики та сучасності.

Цьогоріч ініціатором проведення конкурсу виступив відомий швейцарський віолончеліст, професор Женевського університету музики та Бернського університету мистецтв Денис Северин.

ProArt-2017 об'єднає блискучий цвіт обдарованої молоді з України, Швейцарії, Франції, Німеччини, Китаю, Польщі, Румунії, Болгарії, Грузії, Казахстану.

У форумі візьмуть участь кращі юні інструменталісти у номінації "Віолончель" - 40 учасників віком з 12 до 23 років вражатимуть яскравими сольними програмами, високою майстерністю та оригінальними виконавськими інтерпретаціями.

Учасники старшої групи у третьому турі конкурсу матимуть унікальну можливість виступити з Академічним симфонічним оркестром Хмельницької обласної філармонії.

Конкурс урочисто відкриється святковим концертом за участю почесних членів журі – Рафаеля Піду (Франція), Дениса Северина (Швейцарія), Катажини Полонек (Польща), Шу I-Бінга (Китай), Артема Полуденного (Україна).

Також членами журі є лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка, голова Національної спілки композиторів України, заслужений діяч мистецтв України Ігор Щербаков та лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка, заслужений діяч мистецтв України Юрій Ланюк.

На переможців конкурсу, окрім високої виконавської відзнаки - звання лауреата, очікують грошові премії у розмірі від 10000 до 30000 тис. грн. Організатори сподіваються, що відроджена конкурсна традиція отримає тривале життя на подільській мистецькій землі, а її творчі сторінки стануть для молодих обдарувань яскравим та корисним досвідом на шляху до світового музичного Олімпу.

Організаторами конкурсу є Хмельницька обласна філармонія, Асоціація віолончелістів Франції, Асоціація "Мистецтво без кордонів" м. Базель, проект "Благодійний фонд Анімато".

Вхід на конкурсні прослуховування та гала-концерт лауреатів вільний.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme