Подробиці автотрощі з чотирьма загиблими і двома травмованими розповіли хмельницькі копи
Слідчі встановлюють обставини ДТП, що сталася цієї ночі на Деражнянщині
- Хмельницький
-
22 вересня 2019 10:25
Слідчі слідчого управління ГУНП в Хмельницькій області з‘ясовують обставини дорожньо-транспортної пригоди, у якій загинуло чотири людини, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сектор камунікації поліції області.
Сьогодні, 22 вересня, близько другої ночі, неподалік с. Новосілка Деражнянського району, сталася аварія.
Не впораввшись з керуванням свого автомобіля "FORD MONDEO", 25-річний водій допустив зіткнення транспортного засобу з електроопорою з подальшим його перекиданням. В результаті ДТП четверо пасажирів машини, які сиділи на задньому сидінні, 1985, 1991, 1998 та 2001 років народження, загинули на місці події. Усі вони були жителями Деражні та Деражнянського району.
Водій з політравми госпіталізований до місцевої лікарні. Ще один 28-річний пасажир фактично не постраждав.
За попередніми даними, водій транспортного засобу перебував у стані алкогольного сп‘яніння.
На місці події працює слідчо-оперативна група. За даним фактом відкрите кримінальне провадження за статтею "Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами", за якою винуватцю загрожує покарання позбавлення о десяти років позбавленням волі з позбавленням права керувати транспортними засобами.




Нагадаємо, що четверо молодих людей загинули в ДТП на Хмельниччині, а ще двоє з них – у важкому стані.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 21:40Обʼєднання заради створення нових ініціатив: У Хмельницькому відбувся III Волонтерський сніданок ФОТО
- 14:29Вийшов тизер другого фільму проєкту ЕТОС про елітні спецпідрозділи Сил оборони України, присвячений першому загону 8-го полку ССО
- 10:10Троє зрадників з Запоріжжя коригували ракетні удари по 7 областях ФОТО
- 09:00Фірма нардепа Лабазюка виграла у Шепетівці тендери з переплатою у понад 6 мільйонів, — активісти вимагають розслідування
- 21:53Зимова підтримка: хто може розраховувати на грошову допомогу від держави
- 12:09У Хмельницькому частково не їздять тролейбуси через нестачу напруги
- 12:56В Хмельницькому п'яний водій збив двох дітей на "зебрі"
- 11:33 З листопада в Україні запроваджується ID-картка військовослужбовця: що треба знати
- 21:45Ексочільниця МСЕК з Хмельниччини, чиє збагачення стало резонансною справою, отримала часткову свободу пересування
- 18:15 Зеленський погодив подальшу мобілізацію на воєнний стан до лютого
- 12:5714 років за ґратами проведе житель Хмельниччини, який системно ґвалтував двох своїх доньок
- 10:36Судитимуть священника з Хмельниччини, що до смерті забив чоловіка на території монастиря
- 08:44На Хмельниччині вночі працювала ППО. В області введено графіки погодинних відключень
- 12:54На Хмельниччині засудили жінку, що на замовлення РФ підпалила міськраду
- 11:20В Укргідрометцентрі спрогнозували, якою буде погода в Україні у листопаді
- 08:49Пошуково-рятувальна операція на місці вибуху в Хмельницькому завершена, - ДСНС
- 06:51 У Хмельницькому під завалами знайшли тіла двох людей
- 20:14У Хмельницькому під завалами багатоповерхівки все ще шукають жінку (ФОТО) ФОТО
- 17:23 У Хмельницькому обвалилася багатоповерхівка: підозрюють вибух газу Відео
Сектор

